Проведено запуск пеллетного котла ATON TTK EcoMatic

Силами власного сервісу ATON в Київській області відбувся новий пуск пелетного котла ATON TTK EcoMatic, призначеного для роботи на пелетах в автоматичному режимі і ручному на антрациті / дровах.

ecomatic1

Чавунний пелетний котел ATON TTK EcoMatic призначений для комфортного і одночасно економічного опалення твердими видами палива індивідуальних будинків і будівель комунально-побутового призначення, обладнаних системами водяного опалення з тиском до 3 бар. Потужність котла залежить від палива, яке використовується і режиму експлуатації і коливається в діапазоні від 8 до 40 кВт.

ecomatic3

Перевагою котла є його універсальність - котел можна використовувати як в автоматичному, так і в ручному режимі (виробником закладена можливість відключити пелетну подачу і перейти на опалення дровами, вугіллям та іншими видами твердого палива). У такому стані котел може працювати навіть з низькоякісним паливом, використовуючи вбудований вентилятор примусового наддуву.

ecomatic2

В автоматичному режимі котел ATON TTK EcoMatic працює на пелетних гранулах 6-8 мм, які подаються з бункера в пелетний пальник, розташований в нижній частині котла. Залежно від якості палива, котел може працювати на одному завантаженні до 6 днів, завдяки великому об’єму пелетногобункера, даючи такий же рівень комфорту як газові котли.

Необхідно відзначити надійність конструкції. За рахунок використання високої якості матеріалів котел має великий термін служби чавунного теплообмінника (товщина стінки - 6 мм). Безпека котла реалізована шляхом хрестоподібного клапана, що не допускає потрапляння полум'я в пелетний бункер.

Чавунний пелетний котел ATON TTK EcoMatic - це комфорт і надійність від провідного виробника теплотехніки на Україну.