Котел ATON STAB - глобальне рішення для великих об'єктів

Український виробник теплотехніки розширює лінійку промислового обладнання. Котел ATON STAB - моноблочна система з найвищим для подібного обладнання ККД: 92-94%. Розробники ATON Group змогли оптимізувавши витрати випустити триходовий котел за ціною двоходового і розширити модельний ряд. Тепер доступні рішення потужністю 250, 330, 630, 720 і 1000 кВт. Це нове покоління устаткування з поліпшеними екологічними показниками може стати оптимальною заміною котелень з технічно і морально застарілими котлами типу НІІСТУ, які до цих пір широко розповсюджені в Україні.

Котел має сучасний дизайн. В одному зручному для транспортування корпусі розташована трьохходовою газотрубною система, яка складається з топки, жарових і димогарних труб. Вони кріпляться до задньої стінки котла за допомогою зварювальних з'єднань. При робочому тиску до 6 Бар котел здатний витримувати надмірний тиск, як води, так і димових газів, нагріваючи температуру в контурі опалення від 60 до 115 ° С.

У ATON STAB термін експлуатації становить 15 років за рахунок застосування спеціальних суцільнотягнутих труб і матеріалу підвищеної товщини, стійкого до корозійного руйнування . Крім того, котел добре теплоізольований сучасним матеріалом (фольгована хв. Вата Orsa товщиною 50 мм на теплообміннику плюс під облицювальними панелями фольгована хв. Вата Orsa товщиною 50 мм). Безпека та надійність обладнання гарантується якістю зварювальних з'єднань, які тестується радіографічним контролем і ультразвуком.

За рахунок великої площі теплообмінної поверхні збільшується ресурс роботи: знижуються температурні навантаження, які здатний витримувати котел. Забезпечено також стабільна і плавна робота пальникового пристрою без пульсації і вібрації. Завдяки цим двом чинникам у котлі забезпечується такий високий ККД. Якщо порівнювати ATON STAB з двоходові котлом, то перевага однозначно на його боці. У двоходовий ККД може максимально досягати тільки 92%.

Варто відзначити і екологічність експлуатації нового обладнання. Котел ATON STAB 1 МВт з триходовим рухом газів дозволяє покращити радіаційний теплообмін в топці і знизити викид шкідливих речовин CO, NOX .. Крім цього, ATON STAB зручний в обслуговуванні: у ньому реалізована можливість відкривати двері топкової в обидві сторони, без демонтажу пальникового пристрою.

Котли комплектуються двома запобіжними клапанами, датчиком тиску, манометром, воздухоотводчиком. Замовник може вибрати пальниковий пристрій від провідних європейських виробників на свій розсуд. При цьому ціна на ATON STAB 1 МВТ не відрізняється від ціна двоходового котла, які простіше і дешевше у виготовленні.

Котли відповідає вимогам безпеки ДНАОП 0.00-1.26-96, а також європейських норм з екології DIN-EN303-01 (01.03.1999), DIN-EN303-03 (01.03.1999).

Дмитро Євтєєв, комерційний директор ATON Group, повідомив, що рішення з опалення для великих об'єктів стали пріоритетом у виробництві холдингу в другій половині 2011 року. «Ми плануємо завоювати сегмент промислової теплотехніки: у маркетингових планах на 2012 рік презентація цілої вулиці промислових рішень від ATON Group на ключовий виставці галузі».

Нагадаємо, що ATON STAB були закладені в програму "Економне тепло", яка була розглянута і частково лягла в основу стратегії Державну стратегію з модернізації комунальної теплоенергетики на 2010-2014 роки. Розроблена асоціаціями МАТЕК і «Укртеплотехніка» влітку 2009 року програма "Економне тепло" дозволить на 22% зменшити витрати на теплозабезпечення в країні. Автори програми академік В. Дейнеко, заслужений енергетик України Д. Чубенко, а також директор асоціації «Укртеплотехніка» І. Сліпець, впевнені, що проект програми заощадить бюджету країни 900 млн грн.