Каміни від ATON - доступна розкіш

Опалювальний холдинг ATON Group в кінці вересня поточного року поповнив свій асортимент камінами ATON Interier. Затишний шарм від тепла палаючого полум'я камінного вогнища тепер стане доступнішим, переконують у компанії. ATON Interier - нова продуктова лінійка вбудовується камінів, вироблених методом чавунного лиття, займе середній ціновий сегмент. У неї поки увійшли дві моделі: ATON Interier 700 Б і 700 Б-1, які один від одного відрізняються наявністю спеціальної заслінки (шибера ). За допомогою неї можна більш ефективно регулювати тягу і встановлювати оптимальний режим згоряння палива. Незабаром модельний ряд буде поповнено камінами для більш широкого кола користувачів, повідомили в маркетинговому департаменті ATON Group.

ATON Interier 700 з максимальною потужністю 18 кВт і ККД 75% призначений для обігріву житлових приміщень площею до 280 м3. Рекомендоване паливо - дрова, проте можна використовувати й інші види палива. Завдяки своїй універсальній розробці дизайну ці каміни можуть стати вишуканим декором в офісі або навіть у квартирі. Особливість камінів ATON Interier в тому, що вони продаються без облицювання. Універсальна форма каміна розмірами (ШхВхГ - 690x520x455 мм) масою 137 кг дає необмежені можливості в дизайні «палаючого серця» приміщення. Який стиль вибрати: класичний, модерн, стиль кантрі або хай-тек - вирішувати користувачу. Великі можливості в рішеннях значно заощадить бюджет споживача.

Топка каміна об'ємом 0,04 м3 виготовлена повністю з чавуну, що забезпечує її швидке нагрівання і тривалу віддачу тепла і приміщення. Чавун не схильний до корозії, він не деформується при високій температурі і чудово акумулює тепло. Крім того він довговічний у використанні.

Конструктивно ATON Interier - опалювальний вузол, елементи якого пов'язані між собою спеціальним розтрубні з'єднанням. Їх герметичність забезпечує жаростійкий мастика. Агрегат складається з таких основних елементів, як: чавунна топка з подвійною стінкою з декоративної плити, яка підтримується у верхній частині за допомогою знімного екрану; димохідного комплексу (труби із сталі або емальованої сталі, димовідвідної горловини, димаря діаметром 200 мм). Труба димоходу повинна бути не менше 5 м, а її перетин не менше 150 мм. Камін забезпечений вбудованою системою рекуперативної циркуляції відпрацьованого повітря, що складається з перегородок, розташованих на всіх зовнішніх поверхнях топливника, зольника і фундаменту з каменю або цегельної кладки. Вітрина дверцят виконана зі склокераміки, яка розрахована на навантаження до 750 ° С. Крім міцності вона може похвалитися цікавою формою скла. Дверцята каміна може повертатися і підніматися одночасно, що дуже зручно під час експлуатації.

Варто відзначити, що всі комплектуючі пристрої: ущільнення дверцят, підкладка скла, керамокартон (у вставках) не містять азбесту (водний силікат магнію, заліза, частково кальцію і натрію). Ця речовина має канцерогеннним ефектом, і викликає онкологічні захворювання.

Додаткова перевага камінів ATON Interier - можливість установки водоохлаждаемой задньої стінки для опалення або гарячого водопостачання. Постачання в зібраному вигляді від виробника значно зменшує монтажні роботи при установці каміна.

Окрім житлових приміщень, каміни можна використовувати в дитячих дошкільних, амбулаторно-поліклінічних установах і прирівняних до них приміщеннях. Обладнання випущено у відповідності зі всіма допустимими вимог і стандартів, що діють в Україні (БНіП 2.04.05-91 "Опалення, вентиляція та кондиціювання", НПБ 252-98 "Апарати теплогенеруючі, що працюють на різних видах палива. Вимоги пожежної безпеки. Методи випробувань ", Правил пожежної безпеки НАПБ А.01.001-2004).

Вартість камінів ATON Interier від 4500 гривень (виробник залишає за собою право змінювати ціну, в залежності від курсу євро на момент покупки).