Випущений конденсаційний котел АTON

На початку 2010 року вітчизняний теплотехнічний холдинг ATON Group презентував конденсаційний котел, виготовлений на базі новітніх технологій голландської компанії Intergas, що виробляє опалювального обладнання з 1939 року. На українському ринку під торговою маркою АTON представлені навісні конденсаційні котли потужністю 22-36 кВт.

Відмінною особливістю котла АTON є його «серце» - алюмінієвий теплообмінник, в який інтегровані два мідні контуру. Унікальна технологія з'єднання алюмінію і міді використовується в автомобілебудуванні. Таке з'єднання металів при експлуатації в умовах жорсткої води збільшує практично вдвічі термін експлуатації обладнання, в порівнянні з котлами, в яких використані сталеві теплообмінники. Конденсаційні котли відрізняються значною економією до 17% палива в порівнянні з традиційними і до 33% палива в порівнянні з застарілими газовими котлами. Додаткова економія при установці конденсаційного котла АTON досягається ще й за рахунок його продуманої конструкції, завдяки якій складові частини не зношуються. Також котел працює в режимі конденсації при приготуванні гарячої води, що неможливо при використанні звичайних технологій.

Конструктивні особливості:

  • Конденсаційний котел АTON має низькі шумові характеристики, а завдяки вентилятору з регульованою частотою обертання і багатоступінчатому насосу опалювального контуру споживає мало електроенергії.
  • Управління котлом повністю автоматизовано. Воно здійснюється від мікропроцесора, що забезпечує підвищену безпеку експлуатації. Також можливий віддалений контроль роботи даного котла.
  • Обладнання захищене від накипу, замерзання, дефіциту тиску води або блокування насоса.