Історія ATON Group

1930-і

На території Красилівського цукрового тресту створюють майстерні з ремонту сільськогосподарської техніки. Цю подію можна вважати початковою точкою розвитку підприємства яке згодом стало промисловою основою бренду ATON.

1940-і

У воєнні роки Великої Вітчизняної війни Красилівський завод був повністю зруйнований.
У 1946-му році технічна база майстерень була укомплектована 15 верстатами з металообробки. Вже в наступному році був побудований і почав роботу ливарний цех. Все це допомогло підприємству в 1948-му році досягти довоєнних обсягів виробництва.

1950-і

На хвилі післявоєнного економічного відродження всіх галузей промисловості, підприємство чекала перша реструктуризація.
Таким чином, в 1957 році ремонтно-механічні майстерні перетворюються в ремонтно-механічний завод, а вже через рік в машинобудівний. На ньому виготовляються автопричепи, крани, транспортери, тракторні лопати, вагонопогрузчики. Спеціалізацією підприємства стає обслуговування цукрової промисловості країни, яка переживає період стрімкого зростання.

1960-і

Для прискорення процесів логістики і, відповідно, збільшення обсягів виробництва, в 1962 році на заводі прокладається залізнична колія.
Завод починає виготовляти електричні мостові крани вантажопідйомністю 5 тонн і електричні кран-балки вантажопідйомністю 3 тонни. Починають виготовляти ряд машин для харчової та легкої промисловості: автоцистерни, обладнання для заводів з виготовлення бавовняного масла, тару для зберігання молока, печі для випалювання вапна.

1970-і

Пік будівельного буму починається в цьому десятилітті . Підприємство перетворюється на гіганта машинобудівної галузі. На заводі, площа якого сягає 1 700 кв. м, працюють понад 2000 чоловік.
Керівництво проводить третю реконструкцію заводу, оснащуючи його виробництво передовим на той час німецьким обладнанням.

1980-і

Для Красилівського заводу це десятиліття знакове, оскільки саме в цей період почали виробляти перші опалювальні прилади, зумовивши в майбутньому основну політику виробництва всього підприємства. Першими були твердопаливні котли КЧМ, потім налагодили випуск газових котлів, а потім промислових.

1990-і

Внаслідок розвалу СРСР, промисловість, як і вся економіка Україна, переживає глибоку кризу, що відображається в падінні обсягів виробництва. Продукція, яка випускалася раніше на Красилівському заводі, втрачає свого споживача, що тягне за собою повну дезорієнтацію керівництва, скорочення робочих місць, тривалі простої в роботі.
Підприємству наноситься серйозна технологічна та кадрова шкода, після якого завод відновлюється лише через десятиліття.

1995-1999 роки

стають переломними в історії заводу. Підприємству доводиться практично виживати. У цей період інженерно-технічного менеджменту доводиться перенавчатись для роботи в нових економічних умовах.
У сфері централізованого теплопостачання загострюються проблеми. Відповідно, з'являється інтерес до пошуку альтернативних систем опалення. Реагуючи на попит, на виробничих потужностях Красилівського машинобудівного заводу запущено виробництво парапетних котлів.

2000-і

Перехід від централізованого опалення до автономного сформував гостру потребу як у промислових рішеннях опалення та гарячого водопостачання, так і котлах для приватного використання.
Дана ситуація сприяла відродженню заводу: зростання виробництва на 153%, дозволило виплатити борги і запустити в роботу кілька цехів.
Чітко сформульовані цілі розвитку підприємства, засновані на стратегії розвитку заводу, стали стержнем удосконалення внутрішніх бізнес-процесів.

У 2003 році

була створена торгова марка ATON. Починаючи з цього року, вся теплотехнічна продукція заводу випускається під цією торговою маркою.

Походження назви ATON бере свій початок у міфології давнього Єгипту. Вважалося, що ATON - бог сонця присутній у кожному предметі та в кожній живій істоті.

У 2004 році

починається виробництво промислової техніки ATON, зокрема, водогрійних жаротрубних газових котлів. Цей крок став ключовим в освоєнні нового ринку і поклав основу для розвитку виробництва високоефективної лінійки обладнання.

У 2006 році

впроваджується сертифікаційна система якості відповідно до міжнародних вимог ISO 9001-2001. Підприємство перше, серед аналогічних в теплотехнічної галузі, сертифікує продукцію АТОN в Україні, Росії, Білорусії, Молдавії. У цьому ж році починається виробництво блочно-транспортабельних котелень ATON БТК.
Опалювальна техніка ТМ ATON починає користуватися значним попитом у споживачів і отримувати визнання професійної спільноти. І вже в 2006 році завод стає переможцем Всеукраїнського державного конкурсу «100 кращих товарів України» у трьох номінаціях: «Побутові димохідні котли потужністю 8-50 кВт ТМ« ATON »,« Побутові бездимохідні котли потужністю 7-16 кВт ТМ «ATON», « Промислові газові котли потужністю 96, 250 кВт ТМ «ATON».
З метою поліпшення виробничої бази розробляється програма розвитку заводу.
Значні інвестиції в реалізацію цієї програми дозволяють збільшити виробничі потужності та автоматизувати більшість процесів, складання і фарбування продукції з одночасним поліпшенням якості.

У 2007 році

«Красилівському машинобудівному заводу» виповнюється 75 років.
Мільйонний котел АТОN, проданий в цьому ж році, можна вважати подарунком до ювілею підприємства, що пройшов шлях розвитку від майстерень з ремонту сільгосптехніки до найпотужнішого вітчизняного виробника теплотехнічного обладнання. Починається освоєння зовнішніх ринків, зокрема, Росії.

У 2008 році

на виробництві заводу «АТОНМАШ» запущена сучасна автоматична лінія порошкового фарбування.

На заводі запущена сучасна лінія по збірці і випробуванню навісних котлів, згідно з європейськими стандартами якості. Унікальність лінії в тому, що вона автоматизує крупно-вузлову збірку котлів, тестування готових виробів, проводить остаточну зборку настінних котлів на конвеєрі та упаковку в гофрокоробку.

У жовтні 2009 року

на заводі випускають нову лінійку конвекторів з двокамерним сталевим емальованим теплообмінником.

Для максимального задоволення попиту, впроваджуються чотири моделі конвектора ATON від 2,2 до 5 кВт.

У 2010 році

під брендом ATON представляє на ринок конденсаційний котел ATON EcoComfort потужністю 24-28 кВт. Він створений у співпраці з голландським виробником Intergas Verwarming BV.
Сьогодні для компанії пріоритетний географічний ринок - не тільки України, але й країни СНД. Економічна політика підприємства дозволяє виробляти якісне та доступне за ціною обладнання в широкому модельному діапазоні: котли різної конфігурації (від побутових до промислових), конвектори, колонки, котельні.