Серед теплотехнічного обладнання побутові газові котли були і залишаються найпопулярнішим джерелом обігріву в автономних системах приватних господарств.

Незважаючи на популярність котлоагрегатів, що працюють на газі і електриці, котли опалення на твердому паливі впевнено утримують споживчий інтерес.

Промислові котли залишаються найпопулярнішим теплогенеруючим обладнанням. Вони широко застосовуються в соціальній і виробничій сферах.

Повний цикл металообробки на верстатах ЧПУ від розкрою до порошкового фарбування в одному місці. Виробництво виробів будь-якого виду складності.

Скористайтеся он-лайн калькуляторм для швидкого підбору опалювального обладнання.
Детальніше

Адреси регіональних авторизованих партнерів з продажу теплотехнічного обладнання ATON. Детальніше

Обслуговуванням обладнання ATON займається більше 70-ти регіональних авторизованих сервісних центрів. Детальніше

Новини

Команда ATON взяла участь в 27-му щорічному спортивно-благодійному «Пробігу під каштанами»
Команда ATON взяла участь в 27-му щорічному спортивно-благодійному «Пробігу під каштанами»
27 травень, 2019

В День Києва відбулася наймасштабніша щорічна спортивно-благодійна акція - «Пробіг під каштанами»

ЗАКІНЧИЛА СВОЮ РОБОТУ 21-А МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «АКВА-ТЕРМ КИЇВ 2019»
ЗАКІНЧИЛА СВОЮ РОБОТУ 21-А МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «АКВА-ТЕРМ КИЇВ 2019»
21 травень, 2019

17 травня 2019 в Києві завершила свою роботу ювілейна 21-а Міжнародна виставка «Аква-Терм Київ 2019»

Розпродаж
Розпродаж
02 травень, 2019

Розпродаж промислових котлів виробництва ТМ ATON

Про компанію ATON Group

ATON Group - холдинг, що випускає теплотехнічну продукцію під брендом ATON. Ця торгова марка була створена в 2003 році правлінням ВАТ «Красилівського машинобудівного заводу», великого вітчизняного машинобудівника з більш ніж 80-річною історією. У 1999 році завод починав свою діяльність як оператор українського ринку теплотехніки, зосередивши в своєму корпоративному портфелі акції декількох заводів України. Сьогодні ATON Group - один з лідерів ринку опалювальної техніки України, основним напрямком діяльності якої є продаж побутового та промислового теплотехнічного обладнання АTON на території України і СНД.

У продуктовому портфелі компанії більше 70 найменувань власної продукції, кількість яких з кожним роком збільшується. Це - багато різновидів котлів, призначених для теплопостачання індивідуальних житлових будинків, квартир, адміністративно-господарських та виробничих об'єктів, обладнаних автономними системами водяного опалення з природною або примусовою циркуляцією теплоносія; каміни, газові конвектори, і інше промобладнання. В період свого розвитку підприємство стало великим сучасним заводом європейського зразка з передовими технологіями виробництва опалювальної техніки, що виробляє понад 100 тисяч одиниць опалювальної техніки на рік.