Серед теплотехнічного обладнання побутові газові котли були і залишаються найпопулярнішим джерелом обігріву в автономних системах приватних господарств.

Незважаючи на популярність котлоагрегатів, що працюють на газі і електриці, котли опалення на твердому паливі впевнено утримують споживчий інтерес.

Промислові котли залишаються найпопулярнішим теплогенеруючим обладнанням. Вони широко застосовуються в соціальній і виробничій сферах.

Повний цикл металообробки на верстатах ЧПУ від розкрою до порошкового фарбування в одному місці. Виробництво виробів будь-якого виду складності.

Скористайтеся он-лайн калькуляторм для швидкого підбору опалювального обладнання.
Детальніше

Адреси регіональних авторизованих партнерів з продажу теплотехнічного обладнання ATON. Детальніше

Обслуговуванням обладнання ATON займається більше 70-ти регіональних авторизованих сервісних центрів. Детальніше

Новини

Веселих свят і щасливого Нового року!
Веселих свят і щасливого Нового року!
28 грудень, 2017

Від усього серця вітаємо Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

ATON Group на «Прозоро»
ATON Group на «Прозоро»
04 жовтень, 2017

Компанія ATON Group відкрила нову нішу для просування своєї продукції.

З днем машинобудівника
З днем машинобудівника
22 вересень, 2017

В останню неділю вересня, традиційно відзначають своє професійне свято працівники машинобудування.

Про компанію ATON Group

ATON Group - холдинг, що випускає теплотехнічну продукцію під брендом ATON. Ця торгова марка була створена в 2003 році правлінням ВАТ «Красилівського машинобудівного заводу», великого вітчизняного машинобудівника з більш ніж 80-річною історією. У 1999 році завод починав свою діяльність як оператор українського ринку теплотехніки, зосередивши в своєму корпоративному портфелі акції декількох заводів України. Сьогодні ATON Group - один з лідерів ринку опалювальної техніки України, основним напрямком діяльності якої є продаж побутового та промислового теплотехнічного обладнання АTON на території України і СНД.

У продуктовому портфелі компанії більше 70 найменувань власної продукції, кількість яких з кожним роком збільшується. Це - багато різновидів котлів, призначених для теплопостачання індивідуальних житлових будинків, квартир, адміністративно-господарських та виробничих об'єктів, обладнаних автономними системами водяного опалення з природною або примусовою циркуляцією теплоносія; каміни, газові конвектори, і інше промобладнання. В період свого розвитку підприємство стало великим сучасним заводом європейського зразка з передовими технологіями виробництва опалювальної техніки, що виробляє понад 100 тисяч одиниць опалювальної техніки на рік.