Купівля частинами - розстрочка без переплат від monobank

«Покупка частинами» від monobank (АТ «Універсал Банк») - зручний спосіб кредитування! Безкоштовна розстрочка дозволяє розбити покупку на зручну кількість платежів.
Послуга «Покупка частинами» (безвідсоткова розстрочка) від monobank тепер на фірмовому Інтернет-магазині ATON. Вона дозволяє розбити суму чека на кілька рівних платежів (до 12) і виплачувати її частинами.

Що таке «Покупка частинами»

Це розстрочка без переплат від monobank. Послуга працює як класична розстрочка без будь-яких процентних ставок і переплат. Правда, якщо платною розстрочкою можна скористатися в будь-яких торгових точках світу, де є платіжний термінал, то безкоштовною - тільки в магазинах-партнерах monobank. Фірмовий інтернет-магазин ATON тепер надає таку послугу.

Як це працює - Дуже просто.

Ви вибираєте товар, оформляєте розстрочку, вказавши зручну кількість платежів, і оплачуєте тільки перший внесок. Банк перераховує залишок суми продавцю, а ви поступово повертаєте йому борг рівними платежами. Щоб оформити «Покупку частинами» найперше, що потрібно зробити, це:

Оформити картку monobank

  • Оформити картку monobank.
  • Вибрати товар вартістю від 1000 гривень. З більш дешевими товарами послуга не працює.
  • Повідомити продавцеві, що ви купуєте його через «Покупку частинами» від monobank, і продиктувати номер свого мобільного телефону.
  • На телефон прийде push-повідомлення від мобільного застосування monobank з пропозицією підтвердити покупку. Потрібно відповісти згодою. Перший платіж вноситься одразу, другий - рівно через місяць після оформлення.

Де оформити «Покупку частинами»

Купити обладнання ТМ «ATON» можна в фірмовому інтернет-магазині ATON.
Оплату можна розбити на 12 платежів.

Що ще потрібно знати про «Покупці частинами»

  1. Кількість покупок, які можуть бути оформлені в розстрочку, необмежено. Головне, щоб загальна вартість покупок не перевищувала суму ліміту по «покупці частинами».
  2. Можна оформити кілька розстрочок на різні покупки, а можна оформити одну відразу на кілька товарів.
  3. При оформленні розстрочки не потрібні ніякі документи. Взагалі. Ні паспорт, ні ідентифікаційний код, ні сама кредитна карта.
  4. При бажанні заборгованість по «Покупці частинами» можна погасити достроково.

Умови акції

Акція діє на території України в інтернет-магазині ATON на сайті shop.aton.ua. Під «Купівлею частинами monobank до 12 платежів» мається на увазі право на придбання товару в покупку частинами до 12 платежів від ПАТ «Універсал Банк», Ліцензія НБУ №92 від 10.10.2011. Під «до 12 платежів» мається на увазі термін - до 11 місяців, до 12 платежів з урахуванням першого платежу. Перший платіж буде знятий з картки в день оформлення замовлення, інші платежі будуть зніматися щомісяця. Сума ліміту по розстрочці (хв. - макс. У гривнях) від 1000 грн. до 100000 грн.

Купівля частинами доступна власникам карт monobank. Оплата покупки розбивається від 2 до 12 рівних платежів при проведенні оплати, в залежності від доступності терміну «Покупки частинами monobank» на обраний товар. У момент придбання товару на мапі повинен бути залишок коштів, достатній для оплати першого платежу. Розмір першого платежу за кредитним договором розраховується від вартості товару і залежить від обраного терміну. Рішення по кредитуванню приймає безпосередньо Банк. Пільговий (грейс) період-від 2 до 11 місяців.

Річна процентна ставка = 0,00001%. Детальні умови по «Покупці частинами monobank» знаходяться за посиланням: www.monobank.ua/taryfy. Детальні умови акції, перелік магазинів, що беруть участь в акції, Ви можете отримати за телефоном гарячої лінії: 0-800-300-100. Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів (Київстар, Vodafone, Life) в межах України безкоштовні.

З тарифами та умовами сервісу «Покупка частинами» можна ознайомитися за посиланням: www.monobank.ua/taryfy чи на гарячій лініі monobank (АТ «УніверсалБанк») 0800205205.

Фірмовий інтернет-магазин ATON