ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ-АТОН» ПАРТНЕР КОМПАНІЇ ICI CALDAIE

З радістю повідомляємо, що починаючи з 2019 року, компанія ТОВ «ТД-АТОН» є партнером і постачальником промислового обладнання виробництва ICI Caldaie S.p.A. на території України.

Італійська компанія ICI Caldaie (ічі Калдан) була заснована в 1958 році для виробництва водогрійних і парових котлів. В даний час в цій сфері компанія ICI виробляє три лінії продукції стандартного виконання: водогрійні котли (потужністю від 22 до 20 000 кВт), конденсаційні котли (потужністю від 45 до 2300 кВт) і промислові котли (парові, на діатермічним олії і на перегрітій воді ) потужністю до 25 МВт, паропродуктивністю до 25 т / год. Паливо - газ, дизельне паливо, мазут.

Головний офіс підприємства і всі виробничі потужності знаходяться в Італії, в м Верона. Крім Італії компанія має представництва у Великобританії, Китаї, Іспанії, Румунії, Росії, Казахстані, Білорусі та Україні.

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ-АТОН» ПАРТНЕР КОМПАНІЇ ICI CALDAIE

В рамках партнерської програми співробітники підприємства ТОВ «ТД-АТОН» пройшли спеціалізовану підготовку і отримали всі необхідні теоретичні та практичні знання, навички для роботи з продукцією ICI Caldaie. Успішність проходження нашими співробітниками навчання підтверджується відповідним офіційним сертифікатом.

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ-АТОН» ПАРТНЕР КОМПАНІЇ ICI CALDAIE

Згідно даного сертифікату технічні фахівці компанії ТОВ «ТД-АТОН», які пройшли навчання і отримали необхідні навички, можуть виконувати проектні, монтажні та пусконалагоджувальні роботи з використанням всієї лінійки парових котлів виробництва італійської компанії ICI Caldaie SpA, яких не було в портфелі компанії «ТД- АТОН ».

У свою чергу фахівці компанії ICI Caldaie S.p.A. готові надати будь-яку технічну підтримку в реалізації перспективних проектів. Крім того, компанія ICI Caldaie S.p.A. несе всі гарантійні зобов'язання за обладнання, що поставляється компанією ТОВ «ТД-АТОН» на території України і, в обов'язковому порядку, надає необхідну супутню технічну документацію (паспорт котла) для легалізації обладнання згідно законодавства України.

Для отримання консультації щодо
промислового обладнання виробництва ICI Caldaie SpA
телефонуйте за телефону:
+ 38 (067) 322-80-45