Команда ATON взяла участь в 27-му щорічному спортивно-благодійному «Пробігу під каштанами»

 

Вчора, 26 травня 2019 р., в столиці України в День Києва відбулася наймасштабніша щорічна спортивно-благодійна акція - «Пробіг під каштанами», що об'єднує навколо ідеї допомоги маленьким пацієнтам Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України десятки тисяч людей вже 27 років. Компанія «ATON Group» не залишилась в стороні - 9 енергійних і цілеспрямованих співробітників українського виробника опалювальної техніки торгової марки «ATON» подолали дистанцію в 5 кілометрів в «Благодійному пробігу».

«Щорічно беру участь у благодійній акції «Пробіг під каштанами» та інших подібних спортивних заходах. Завжди вишукую можливості, щоб приєднатися до таких масштабних оздоровчих акцій, разом з командою торгової марки «ATON», - сказав Генеральний директор заводу «АТОНМАШ» Станіслав Головня.

«ATON Group, як соціально-відповідальна компанія, завжди бере участь в подібних програмах і благодійних проектах, це вже стало доброю традицією для нас. Популяризація здорового способу життя серед наших співробітників і можливість зробити свій внесок в порятунок маленьких пацієнтів нашої країни – один з пріоритетів компанії. Такі заходи допомагають привернути увагу громадян України і столиці зокрема до соціальних проблем», - зазначив Генеральний директор« ATON Group» Олег Проценко.

«Пробіг під каштанами» проводиться в Києві щорічно з 1993 р., що дозволило зберегти життя і відновити здоров'я тисячам дітей. Всі зібрані в цьому році кошти будуть передані в Центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров'я України та центр при Інституті очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова для придбання життєво необхідного медичного обладнання та витратних матеріалів.