ATON Group на «Прозоро»

ATON Group на «Прозоро»

У світовій практиці існує безліч методів, спрямованих на спрощення пошуку постачальника або замовника продукції або послуги. Проведення тендеру - одна з найпоширеніших з них. Тендер - свого роду змагання в певній галузі серед конкуруючих організацій, а перемога в тендері - показник, що характеризує високу якість продукції, що виробляється і готовність виконувати контрактні зобов'язання з найкращим співвідношенням «ціна-якість».

В даний час перемога в тендері - це частина стратегії корпоративних продажів. Максимально почесною і важливою така перемога стає за участі компанії в державному тендері.

Компанія ATON Group бере активну участь в реалізації своєї продукції на електронних майданчиках системи держзакупівель, зокрема на офіційній майданчику «Прозоро».

Ми з гордістю можемо повідомити, що компанії ATON Group вдалося досягти позитивних результатів в кількох тендерах. Виграні тендери на поставку промислових котлів в Хмельницьку, Донецьку та Луганську області.

ATON Group не зупинятися на досягнутому результаті і продовжує активно розвивати свої продажі на тендерних майданчиках держзакупівель.