Закінчила свою роботу 20-а Міжнародна виставка "Аква-Терм 2017"

На самому початку літа, а саме 2 червня закінчила свою роботу 20-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів "Аква-Терм Київ 2017". Захід проводився на території столичного Міжнародного виставкового центру.

Провідні світові бренди щорічно вибирають виставку "Аква-Терм Київ" для виведення на ринок нових продуктів / рішень при цьому 96% учасників вважають цей індустріальний форум найбільш ефективним. Традиційно взяла участь в цьому заході і компанія ATON Group.

Закінчила свою роботу 20-а Міжнародна виставка Закінчила свою роботу 20-а Міжнародна виставка

На, що користується великою популярністю у відвідувачів, виставковому стенді ATON Group були представлені абсолютно нові розробки - дров'яні печі, піч з водяним контуром, бак-акумулятор. Так само були представлені новинки в сегменті газового обладнання - димохідний газовий котел для роботи в закритих системах опалення ATON Classic і бюджетна версія газового конвектора ATON Vektor з однокамерним теплообмінником.

Закінчила свою роботу 20-а Міжнародна виставка Закінчила свою роботу 20-а Міжнародна виставка

Традиційно за час проведення виставки відбулася низка важливих і корисних зустрічей, в ході яких були обговорені перспективи взаємовигідного співробітництва. Так само було проведено ряд найважливіших зустрічей з дилерами, в ході яких обговорювалися питання розвитку партнерських відносин.

ATON Group дякує всім учасникам виставки, відвідувачам стенду компанії, і нашим партнерам за співпрацю і проявлену зацікавленність до продукції компанії.