З 10 вересня 2011 року компанія ATON Group розширює лінійку вдосконаленої серії котлів ATON SAAB

До теперішнього часу модельний ряд сталевих водогрійних котлів ATON SAAB вітчизняного теплотехнічного холдингу ATON Group був представлений котлом потужністю в 96 кВт. Сьогодні ми раді презентувати Вам розширення лінійки газових котлів ATON SAAB потужністю від 20 до 80 кВт.

saab

У новій серії котлів, розроблена і впроваджена нова конструкція турбулізаторів, яка збільшує тепловіддачу, зменшує температуру продуктів згоряння, підвищує ККД котла і зменшує викиди СО і NOx.

Серія котлів ATON SAAB 20-96 спроектована за українськими нормами, тому вона максимально пристосована для вітчизняних проектів, безпечна при експлуатації, враховує реальну якість газу, води та електроенергії, які подаються споживачам Україні.

В новій серії ATON SAAB при збоях в роботі обладнання, блок управління діагностує помилку і виводить інформацію про неї на дисплей. Ручне п'єзорозпалювання замінено на електричне, запальний пальник з електророзпалом включається автоматично тільки в момент подачі газу на основний пальник. Датчиком контролю полум'я став іонізаційний електрод (замість термопари). Крім цього розширилися експлуатаційні можливості котла. Циркуляційний насос системи опалення підключається до блоку управління котла. Стабільну роботу димовидалення забезпечує стабілізатор тяги і датчик продуктів згоряння.

В новій серії ATON SAAB 20-96 стало можливим доукомплектувати котел приставкою для примусового видалення димових газів - турбонасадкою ТП 96 TM ATON, Передбачена можливість підключення до котлів модифікації XBK кімнатного термостата або програматора.

Котли нової серії ATON SAAB 20-96 здатні тривалий час витримувати значні навантаження при нагріванні, завдяки ще одному удосконаленню - мінімізації кількості зварних швів. Серія котлів ATON SAAB 20-96 забезпечує температуру подачі теплоносія до 95 °С.

Автоматика котлів серії ATON SAAB здатна забезпечити як діагностику роботи систем котла, так і стан роботи всієї системи котельні та в разі виникнення аварійної ситуації забезпечити безпечну зупинку теплогенератора з оповіщенням на віддалений диспетчерський пункт і відображенням на електронному дисплеї котла коду виниклої помилки.